8.12.2012

השירים שעשו לי את השבוע
החודש וחצי האחרונים היו לא קלים. הייתי צריכה לחכות בסבלנות ולהבין שזו רק תקופה לא טובה שתעבור. אני חושבת שהתקופה הזו עברה וסוף סוף אני מתחילה לראות דברים בקצת יותר אופטימיות. איזה כיף. שבוע טוב. 


דברים שלמדתי השבוע:
1. אסור להתמהמה עם כרטיסים להופעות
2. אכזבות חדשות משכיחות אכזבות ישנות
3. זוגיות היא לא מילה גסה
4. מוזיקה מרפא אותי 
5. אלאניס מוריסט מלכה
6. כשסבלנים דברים משתפרים
7. אני היחידה מסביבי שלא סופרת קלוריות
8. ההפתעות הטובות ביותר מגיעות כשאתה לא מצפה (סעיף 5)


בסוף החודש תופיע להקת הקולקטיב, (הלהקה האהובה עליי), בבארבי. דבר חשוב מאוד שלמדתי בשבוע האחרון הוא להזמין כרטיס מהר, לפני שיגמר. אז אם כך, אלך לי עכשיו להזמין כרטיס להופעה. אגב, הקולקטיב מארחים את נינט, מארינה, רד אורבך ושלומי שבן. הולך להיות מצוין.
ואם בהקולקטיב עסקינן, הרי לכם השיר שאני הכי אוהבת שלהם. גאונים.לצביקה פורס שיר חדש. אחרי For breaking my heart שנתן לנו כרטיס ביקור מעוצב היטב ומסקרן אנחנו מתוודעים לעוד סינגל מצוין שלו. עושה חשק לשמוע אלבום מלא שלו. קדימה להוציא. שנתיים (וקצת) אחרי אלבום הבכורה והמצליח של אלקטרה, יוצא לו עוד אלבום SECOND HAND LOVE. עוד לא הספקתי להאזין לאלבום השלם, אבל בינתיים אני מאוד מרוצה ממה ששמעתי.ומהשיר הזה במיוחד. הופעת ההשקה לאלבום ב-9.1.13 בבארבי. נתראה שם. לפתיחת שבוע חדש, אופטימי ושמח אסיים עם שיר שתמיד עושה לי כיף ורצון עז לרקוד. הסלון פנוי ומחכה רק לי, אז תסלחו לי, אני הולכת להזיע קצת. שבוע טוב!
Shira.T

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה