6.10.2012

השירים שעשו לי את השבוע
דברים שלמדתי השבוע:
1. בשבוע אחד אפשר ללמוד הרבה
2. פריז הולכת ומתרחקת
3. לסלוח זה לא בושה
4. אנשים שחשובים לך לא יצאו מחייך כל כך מהר
5. צריך לדעת למנף 
6. הזדמנות אחת, יותר מידיי
7. כלום לא סגור עד שהוא לא סגור
8. מחר שיעור ראשון בצרפתיתהשבוע הזה בסימן פלייליסט. הכנתי פלייליסט מגוון במיוחד, לו אני מוסיפה שירים באופן שוטף. הפלייליסט הזה יעשה לכם נעים, ידכא אתכם, ישמח וירגש. הכי חשוב שהוא יכיר לכם מוזיקה חדשה ואמנים שאתם עדיין לא מכירים. כמו למשל את הבלגית המוכשרת להפליא הזו. רק בת 23, ועושה מוזיקה לתפארת.
מיוחדת במידה, קבלו את selah sue בשיר הראשון מהאלבום שיצא ב - 2011. 
Safe & Sound הוא שיר של Capital Cities, להקת פופ מקליפורניה. כאן תוכלו לשמוע עוד ארבעה שירים שלהם.


הנה משהו מעניין.
הם נורווגיים, ואת השיר הזה הם שרים בשפה שלהם. בהתחלה לא שמתי לב בכלל שזה לא באנגלית, נחמד לראות שאני מתחברת לשירים גם בשפות אחרות (חוץ מצרפתית, כמובן). זה רק מראה לי שמוזיקה חוצה גבולות ויבשות.


את רוב המוזיקה אני מכירה דרך הג'נגו שלי. פעמים גם בבלוגים, דרך אנשים, וכמובן דרך הפייסבוק, אבל הרוב הגדול דרך ג'נגו. אני ממליצה, אם עדיין לא פתחתם חשבון, לכו על זה. זה אדיר, ויפתח לכם את הראש למוזיקה חדשה.כמה המלצות שלי על תחנות טובות: 
1. Beach House
2.  Phoenix
3. Cults
4. The Black Keys
5. M83
6. Beiruth
7. Bon Iver
והנה עוד שיר יפה יפה שהכרתי בשבוע שעבר. כל כך נעים וכייפי שבא לי לשמוע אותו כל היום. את השיר האחרון לקח לי זמן לאהוב. רק כשנתתי לו באמת לעשות לי נעים באוזן, הבנתי שאני ממש אוהבת אותו. כך גם לגבי כל דבר.

חוץ מזה, כמו שכבר אמרתי בהתחלה, הכנתי לכם פליילסיט ביוטיוב מלא בשירים. חלקם יעציבו אתכם, חלקם ישמחו, חלקם ירגשו. שמעו אותו וספרו לי מה הוא עשה לכם.
Shira.T

2 תגובות:

  1. איזה אוסף מעולה של אמנים! כיף לי שגם את מכירה את דווטצ'קה, גליתי אותם לפני חודשיים בערך והם לגמרי שווים נבירה והשקעה כי לא הכל טוב אבל בהחלט אפשר למצוא פנינים.

    השבמחק
    תשובות
    1. התמרים יודעים מוזיקה טובה מה היא :)

      מחק