16.6.2012

השירים שעשו לי את השבוע| רק ישראלי
ככל שעובר הזמן אני קולטת כמה מוזיקה ישראלית טובה יש. לא סתם כזו מוזיקה. מוזיקה עם כוונה, עם מילים, עם לחן. מוזיקה כזו שיכולה לחצות אוקיינוסים.
ככל שהזמן עובר אני קולטת כמה אנשים מוכשרים יש כאן, כאלה שלא מוותרים על האמנות שלהם. כאלה שבכל הכוח עושים את מה שהם אוהבים. כאלה אנשים אני מוקירה. כאלה אנשים אני מעודדת. לכאלה אנשים אני מקשיבה. דברים שלמדתי השבוע:
1. אני לא רוצה להתחתן ברבנות
2. הוד השרון משעממת
3. סקסי זה מבפנים
4. גברים הם Overated 
5. לפעמים צריך לדעת לוותר על דברים שגדולים עלינו
6. גברים חושבים שנשים הן הדפוקות, איך זה ייתכן?
7. אנחנו אדירות, הם אידיוטים
השבוע הייתי בהופעה של אפרת לוטנברג. לא הכרתי אותה לפני, הקשבתי לשיר שלה "דונט קול מי" והבנתי שאני צריכה ללכת לשמוע עוד. הגעתי לקפה ביאליק בלי שום ציפייה, ברגע שפתחה את הפה הרגשתי שהיא עברה את אותם הדברים שאני עברתי, ועוברת, כל יום. הרגשתי שאני מזדהה עם כל מילה. על ההופעה כתבתי כאן
המשפט שתפס אותי:

"נשאר לי רק להתמודד

עם זיכרונות שמציפים 

הגברים שפגשתי הם על הפנים

משחזרת את הנפילות שלך על הרצפה

ידעת להצחיק אותי

וכך נראית לה אהבה
מחכה לאחד כמוך וכולי בציפיות
נתחיל בזה שיאהב לישון כפיות"אתמול הייתי בהופעה מיוחדת, תחת עץ תות, במושב טל שחר. תמר אייזנמן אירחה את רונן גרין, וביחד יצרו הופעה נעימה, כייפית ומשפחתית. את רונן גרין לא הכרתי לפני וחייבת לומר שהפתיעה אותי מאוד. על הופעתם הבאה ביחד אכתוב כאן. 
תמר אייזנמן גיטריסטית מצונית והתחלת השיר "Hit Me" ממש מזכירה לי את PJ Harvy. 
המשפט שתפס אותי:
"I know that you know that I'm carying the both of us 
while leaning on your back confronting all we never had" בסוף החודש אני הולכת להופעת השקה של האלבום החדש של נינט. ההופעה תהיה בבארבי ב- 26 ואני מצפה להופעה מצוינת. קראתי המון ביקורות על האלבום שלה, חלקן טובות, חלקן פחות, אבל אין דבר יותר טוב מלראות ולשמוע לבד. זה מה שאעשה. בינתיים נהניתי מהסינגל הראשון וגם מהשני. מעניין לשמוע מה מצפה לנו עוד.מאז שהכרתי את סאן טיילור אני לא יכולה להפסיק לשמוע אותו. הוא כל כך נעים וזורם כמעט עם כל רגע בחיים.
האוזן שלי רוצה רק עוד ועוד ממנו. הקול שיוצא ממנו מרגיע אותי.את המקום לשיר האחרון בפוסט השארתי לעמית ארז עם הEP החדש והיפה שלו. שיר שמאוד לא אופייני לעמית. מאוד קצבי ושמח, למרות שהמילים לא. וזה כן אופייני לו. שיר יפייפה עם קצב מיוחד ומילים שבקלות אפשר להזדהות איתן. 
המשפט שתפס אותי:
"I see you slipping away 
I hold you anyway 
I know it's not about us today" 
שבוע מוצלח!
Shira.T

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה