13.3.2012

שלישי פעמיים כי טוב עם >>> Beach House

מאז שאני זוכרת את עצמי, כל יום שלישי, הילה חברתי הטובה ואני מאחלות אחת לשנייה "יום שלישי, פעמיים כי טוב" בהודעה, בטלפון, בפייסבוק וכו'. זה מנהג שיש לנו כבר שנים ואין לי מושג מאיפה הוא הגיע. 
לכבוד יום שלישי, החלטתי לקחת שני שירים של אותה הלהקה/אמן ולשים כאן. אין ספק שאני קצת מושפעת מהתכנית המצוינת של בועז כהן שאני כל כך אוהבת. 


מי שיתחיל את המסורת הזו יהיו הצמד האמריקאי Beach House שעושים אינדי רוק משובח.
Walk In The Park דווקא לא יעשה לכם חשק לטייל בפארק, אלא לשכב בים, על החול, להסתכל על השמש, ופשוט להירגע (זה בתנאי שאתם כמובן לא צופים בקליפ). הלוואי על כולנו.  השיר השני, Better Times, הוא מסוג השירים שאפשר לשמוע בנסיעה ארוכה ולשקוע במחשבות.
שיר מצוין, ואם תקראו את המילים, תצטרכו לקרוא אותם שוב ושוב עד שתבינו.


Beach House\\Better Times


I want youTo know the truthCause I've been around beforeThought I wasn't looking anymoreBeen a fool for weeksCause my heart stands for nothingAnd your soul too weakGot a will that's been around for daysGoes far if you want it, it needs to be have,But then you,You come around,Big mistake

I don't want to knowI don't want to knowWe don't need the sign to knowBetter times

Running around cause you put yourself upYou made a crack and the one that you loved is gone, oh.How much longer can you play with firebefore you turn into a light oh.

I'v been around beforeThought you weren't looking anymoreBut then we,We come and and go,Goes up in smoke

I don't want to knowI don't want to knowWe don't need the sign to knowBetter times
שיהיה לכם שלישי שמח.
Shira.T

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה