2.7.2011

כיסוי נעים.
בשבועות האחרונים אני שומעת יותר ויותר קאברים. יש משהו בשיר קאבר יותר טרי, כאילו כבר מאסנו בשיר המקורי אז עכשיו אנחנו נהנים מהשיר החדש והמחודש.
החלטתי שמגיע לזה פוסט. 
יש לי הערכה רבה מאוד לשירי קאברים מעולים, שהופכים את השיר למשהו אחר, אבל מה? 
אני לא יכולה לסבול כשאומרים לי שהקאבר יותר טוב מהשיר המקורי, אבל אתם תחליטו בעצמכם מה יותר!
אתחיל בשיר You've got the love, שיר שאני מאוד אוהבת במיוחד בגלל המשפט:
 When food is gone you are my daily meal. מבצעת אותו בביצוע המקורי Candi Staton.


הקאבר המעולה והמיוחד הזה הוא של Florance and the machine. זה מה שנקרא לקחת שיר אחד ולהפוך אותו למשהו אחר לגמריי. פינוק לאוזניים.


איזה מזל שג'יימס בלייק החליט לעשות לשיר המתוק הזה קאבר, אחרת (אני מודה) לא הייתי מכירה את המקורי והמהמם של Feist ההורסת. לא יכולה להפסיק לשמוע אותה!


וג'יימס.


מי לא מכיר את מאריה המתוקה שעשתה את הקאבר ל- Born this way וזכתה ליותר מ- 36 מליון צפיות ביוטיוב ובהזמנה אישית מגאגא להופיע איתה. כבוד!


וגאגא עם יותר מ- 64 מליון צפיות.


ופתאום הגיע נתן גושן. משום מקום.
אף אחד לא יודע מי הוא ומאיפה הגיע, הרבה זמן לא שמעתי שיר בעברית כל כך יפה. 
נכון, הוא מעט קיטש' אבל כאן זה ממש בסדר. הוא מוכשר, כותב ומלחין הכל לבד.
השיר מאוד מרגש, וכן, אפשר לשמוע אותו ב - Repeat הרבה מאוד פעמים.
אז קבלו את נתן גושן. איפה היה כל השנים...?ואז מצאתי את הקאבר הזה של הבחורה המתוקה קורל, אין לי מושג מי זו אבל היא מוכשרת בטירוף עם מעל
ל- 23,000 צפיות ביוטיוב - זה ממש לא צחוק. קורל תגיע רחוק ואני מפרגנת.All along the watch tower - כל כך הרבה קאברים.אילו האהובים עליי: אדי וודר כמובן.
דייב מתיוס בנד.
קאבר מאוד מוצלח. כמה שמצליחים לשנות את הקאבר מהמקור, כך השיר נשמע מעניין יותר.ואם כבר פרל ג'ם - אחד הקאברים המוצלחים ביותר!
מי היה מאמין שמהשיר הזה - יצא השיר הזה - פשוט מדהים!והקאבר הכי מפתיע - you're the one that I want. אתמול כשכתבתי את הפוסט חבר טוב המליץ לי על גרסת הכיסוי המצוינת הזו. תודה!

שבוע טוב,
Shira.T

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה