9.11.2015

האלבומים שמחממים אותי (למרות שעדיין לא קר)
מעולם לא קרה שלא כתבתי חודש! הנה, זה יכול לקרות.
זה מאוד פשוט, העבודה שלי דורשת כל כך הרבה יצירתיות שברגע שאני מסיימת אותה (למרות שבתכלס היא אף פעם לא נגמרת) אני פשוט מרוקנת ולא מצליחה לחשוב על כלום. במקום לכעוס על עצמי, החלטתי פשוט לקבל את העובדה And to let it happen.  


אני עדיין חורשת ומעבירה את הימים הגשומים והאפורים עם Rayen Adams ואבלום המופת שלו. בזמן האחרון עוד אלבום יפייפה נכנס לרשימת החורף שלי, Kurt Vile, אחד ממקימי The War On Drugs הלהקה שלא מפסיקה להישמע באוזניי. הייתי רוצה שהמוזיקה תשמע קצת יותר כמוהם, אבל בצדק. יש לו את האופי המיוחד שלו וטוב שכך.  על האלבום החדש של Beirut לא כתבתי מספיק (אם בכלל), זה מגיע מכמה סיבות אך המרכזית היא שטרם יצא לי לשמוע את כולו. 
כשיצא הסינגל No, No, No לא התרשמתי במיוחד אבל אז הגיע השיר Gibraltar והוא מיד תפס אותי. אפשר להגיד כל כך הרבה דברים על הביירותים, אבל דבר אחד בטוח: הם יודעים לעשות בדיוק את מה שהם קוראים לו ביירות. כששומעים אותם אין צורך ביותר מחמש שניות בשביל לזהות אותם, זה מדהים בעיניי. יש להם חותמת והם יצרו ז'אנר חדש שאפילו אפשר לקרוא לו "ביירות". ובכן, עברו להם בערך שלושה שבועות מאז אינדינגב ועדיין לא כתבתי מילה.
מאוד נהניתי, במיוחד מהמוזיקה החדשה שהכרתי. את אחת מהם ZOHARA הכרתי בערב שישי, וזה היה קסום כמו חלום. יפיפייה ומיוחד ואין אחד שנשאר אדיש.לפני כמה ימים הגעתי למשרד וברקע הפלייליסט חורף שלי משנה שעברה ניגן, שתי מסקנות מיד היו לי: האחת - הפלייליסט מדהים ומרגיע וכייפי, השנייה - אני חייבת לעשות פלייליסט חדש, כי הנה סוף סוף הגיע החורף. הזדמנות נפלאה. יגיע בקרוב מאוד.בצהריי יום שבת של אינדינגב הלכנו לראות את לוסיל קרו. על הבמה צוות משופשף ומקצועי, ובחורה אחת יפיפייה עם קול אדיר ואנרגיות משגעות.  בשבוע הבא (11-15) יערך פסטיבל Tune In Tel Aviv בו יופיעו אמנים מכל הסוגים והזאנרים מרביעי ועד שבת. נכחתי בפסטיבל המיוחד לפני כשנתיים והיה כיף. בין היתר יופיעו Balkan Beat BoxThe Young Professionals - TYPRed Band רד בנדNinet TayebDudu Tassa - דודו טסה, ,Lola March, לכו.
Shira.T

2 תגובות:

 1. אנונימי10.11.2015, 2:28

  מזל שיש אותך!

  השבמחק
  תשובות
  1. איזה כיף לשמוע :-) מזל שיש אותך (אנונימי)!

   מחק